compact

Bazény Compactnovinka-bazeny

Bazény Compact jsou skutečnými klenoty naší nabídky. Jedná se o novou generaci bazénů, jejichž vývoj byl iniciován na základě dlouholetých zkušeností s keramickými bazény s cílem posunout kvalitu o další stupínek výše. Vynikají nejen skvělým nadčasovým designem, ale především svými unikátními mechanickými vlastnostmi. K výrobě těchto bazénů jsou použity špičkové materiály předních světových producentů. Unikátní spojení jednotlivých zesílených vrstev bazénu (od nově vyvinutých gelových barev s 3vrstvou ochrannou recepturou přes extrémně účinnou nárazníkovou vrstvu bazénu až po inovované keramické jádro) zaručuje jeho prvotřídní odolnost a pevnost.

 

Métropole

Bazény Métropolenovinka-bazeny

Evropská NOVINKA 2013. Zcela výjimečná řada design-kompozitních bazénů okouzlí francouzským šarmem, čistými liniemi a nadčasovými tvary. Integrované schodiště tvoří s každým z nabízených modelů mimořádně elegantní a kompaktní celek. Bazény Métropole přímo vybízí k snadnému zapuštění do stylové dlažby nebo kamenné či dřevěné terasy. Skvěle se vyjímají rovněž v interiéru. Prodloužená záruka na konstrukci až 30 let.

 

 

Fort Wayne

Bazény Fort Wayne

Bazény od amerického výrobce se širokým vstupním schodištěm a barevným provedením stěn (výběr z více než 25 různých barev a vzorů). Vyznačují se unikátním provedením konstrukce (speciální panely z kompozitních materiálů), umožňující širokou tvarovou a rozměrovou variabilitu. Jednou z výhod tohoto typu bazénů je dvojúrovňové řešení dna s mělčinou pro děti a hlubší částí pro skákání do vody. O vysoké kvalitě bazénu svědčí nadstandardně dlouhá záruka 30 let na jeho konstrukci.

 

 

Calypso

Bazény Calypso

Sklolaminátové bazény s integrovan ým širokým schodištěm v čele bazénu. Jde o mimořádně pevné bazény, vyrobené z polyesterových materiálů, navíc vyztužené sklolaminátovými vlákny. Z vnější strany jsou opatřeny silnou vrstvou polyuretanového nástřiku, což dodává bazénům vynikající tepelně izolační vlastnosti. Povrch bazénů si lze vybrat v barevném provedení Mid-Blue nebo Bermuda-Blue. Tyto speciální gelové barvy dodávají bazénům elegantní vzhled a zároveň i vysokou odolnost vůči UV záření a dlouhodobému působení bazénové chemie. Nespornou výhodou sklolaminátových bazénů oproti svařovaným plastovým bazénům je jejich monolitní provedení se zcela hladkým povrchem bez jakýchkoliv spojů a svarů.

 

 

Bazény Calypso TREND LINE 

Díky nové řadě bazénů Calypso TREND LINE dochází k průniku největších výhod osvědčených sklolaminátových monolitických bazénů s těmi nejmodernějšími tvary rodinných bazénů, které bylo dosud možné pořídit výlučně pouze díky segmentu nejluxusnějších keramických bazénů. Trendové a velice žádané pravidelné tvary této nové řady bazénů, jejich integrovaná vstupní schodiště a relaxační zóny, čisté a propracované linie vrchních lemů vybízející k jejich přiznání v návaznosti na okolní povrchy, dělají z každého bazénu řady TREND LINE velkého favorita, který Vaší zahradě pomůže dosáhnout absolutní estetické a užitkové dokonalosti.

 

 

Ibiza

Bazény Ibiza

Fóliové bazény s nerezovými schůdky a atraktivním mozaikovým vzorem vnitřní fólie. Dlouhodobá životnost bazénů je předurčena vysokou kvalitou použitých materiálů (silnostěnný pozinkovaný plech s antikorozním nástřikem plastové vrstvy, zpevněná vnitřní fólie s UV filtrem s možností její snadné pozdější výměny). Díky kvalitní vnitřní fólii jsou tyto bazény na dotyk mnohem měkčí a příjemnější než ostatní tzv. tvrdé bazény. Oblíbenost těchto bazénů je dána především příznivým poměrem mezi pořizovací cenou a jejich užitnou hodnotou.

 

 

azuro-sleva

Nadzemní bazény Azuro

Bazény Azuro jsou konstrukčně a materiálově řešeny tak, aby je bylo možné použít nejenom pro stavbu na povrchu terénu, ale lze je i částečně zapustit do země. Kovová stěna bazénu Azuro je vyrobena z žárově zinkovaného ocelového plechu s vysokou antikorozní ochranou. Vnější dekor stěny je v barvě dřeva a tudíž vhodně dotváří vzhled zahrady. Zesílená vnitřní bazénová fólie je s atraktivním mramorovým vzorem a má prodlouženou životnost.